Atraktivní kancelář v Praze může mít každý

Daří se vašemu podnikání plnit předem stanovené normy a plány? Portfolio klientů se rozšiřuje každým dnem? Je na čase najít si vhodné kancelářské prostory, které budou vaše podnikání patřičně reprezentovat.
 
Ať už jste malý živnostník nebo firma s desítkami zaměstnanců, reprezentativní kanceláře k pronájmu v Praze jsou dnes téměř nutností.
 


 

 
Pronájem kanceláří v Praze nabízí celá řada realitních společností. Pokud však chcete více než nevybavenou ponurou kancelář, obraťte se na společnost Regus.
 

Pracujte po svém

Pořiďte si kancelář v Praze dle svých představ a plaťte jen pouze za to, co opravdu využijete. Potřebujete kancelář pouze 2 dny v týdnu nebo naopak sháníte velké kancelářské prostory pro firmu s desítky zaměstnanců? Nic z toho není pro největšího poskytovatele kancelářských prostor po celém světě společnost Regus problém.
 
Vybrat si můžete malou a klidnou kancelář, kde budete mít klid na práci nebo můžete začít pracovat ve sdílené kanceláři s dalšími podnikavými a kreativními lidmi.
 
Během podnikání se může stát, že budete potřebovat změnit místo podnikání. Ani tohle není pro společnost problém. Změnit místo podnikání snadno můžete nejen v rámci České republiky, ale celého světa.
 

Kanceláře k pronájmu v Praze

Pronájem plně vybavených kancelářských prostor v Praze naleznete rovnou na čtyřech prestižních adresách.
 

  • Prague Stock Exchange – na ulici Rybná v Praze 1.
  • Praha City Center – na ulici Klimentské 46 v centru Prahy.
  • Praha Zlatý Anděl – na Nádražní ulici 344/23 na Praze 5.
  • Prague Empiria – poblíž čtvrti Pankrác Na Strži 65/1702 v Praze 4.

 
Kromě pronájmu kanceláře máte také možnost pronajmout si zasedací místnost na jednání s klienty či školení zaměstanců, obchodní salónek vhodný k uzavírání nových kontraktů či videokomunikační salónek, kde můžete pomocí moderních technologií snadno komunikovat s klienty po celém světě.
 
Kanceláře k pronájmu v Praze jsou umístěny na strategických místech v obchodních centrech, kde máte po ruce nejrůznější restaurace, kavárny a sportoviště, kde si můžete po náročném pracovním dni odpočinout.
 
Chcete se o společnosti Regus dozvědět více? Navštivte jejich webové stránky www.regus.cz nebo kontaktujte telefonicky jednoho z poradců na telefonním čísle +420 222 191 100 a domluvte si osobní prohlídku.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce