Čištění koberců Praha

Potřebujete vyčistit čalounění v automobilu? Nebo jen vyřešit zašpiněnou sedací soupravu, křeslo či koberec? Hledáte vhodné čištění koberců Praha?

Naše nabídka hloubkového čištění je k dispozici v hlavním městě a přilehlém okolí do vzdálenosti zhruba 30 kilometrů. Zabýváme se tzv. mokrým čištěním koberců, čalounění a matrací a nabízíme řadu zajímavých slev a výhodných nabídek. Pro objednávku nám můžete volat kdykoliv od 8 do 20 hodin a to i o víkendech a svátcích. Máme slevy pro zdravotně postižené, stálé klienty a seniory. Zaměstnáváme výhradně český personál s mnohaletou praxí a používáme pouze kvalitní vybavení a čistící prostředky značky Karcher. Po Praze nabízíme dopravu zdarma a bez přípatku je také expresní čištění, čištění o víkendech i ve večerních hodinách.

Mokré hloubkové čištění

Čištění koberců Praha je specialistou na hloubkové čištění tzv. mokrou cestou. Jak to funguje? Špičový stroj značky Karcher vstřikuje na koberec čistící médium, které ihned odsává do sběrné nádoby. Celý proces čištění je tak velmi šetrný k čistěnému povrchu a přitom vysoce účinný. S touto metodou lze vyčistit i velmi silně znečištěné povrchy a současně jim i prodloužit životnost.

Co dokážeme vyčistit

Co všechno běžně čistíme? Čištění koberců Praha vám hravě vyčistí veškeré typy koberců, čalounění i matrací. Žádná výška vlasu ani rozměry koberců pro nás nejsou problém. Čistíme kusové i velkometrážní koberce a dětské, jednolůžové i dvojlůžkové matrace. Děláme také impregnace čalounění i koberců. Můžete nám přenechat i interiér svého automobilu. Vyčistíme koberečky a čalounění v jakémkoliv voze od malých automobilů jako je třeba Škoda Fabia až po oblíbené sportovně-užitkové vozy jako je BMW X5 nebo Audi Q7. Čistíme vybavení obývacích pokojů jako jsou sedací soupravy, taburety, křesla, polštáře nebo pohovky i židle nebo kuchyňské lavice. Dále také myjeme okna, parapety nebo rámy. Umyjeme vám horizontální žaluzie a snadno vyčistíme i zaneřáděný kočárek nebo autosedačku.

Nejnižší ceny zaručeny

Proč si vybrat právě naše služby? Jaká je naše největší výhoda oproti konkurenci? Především nabízíme ty nejnižší ceny na trhu. Jak je to možné? Používáme jen ty nejkvalitnější přístroje a čistící prostředky a zaměstnáváme pouze stálé a kvalifikované pracovníky. Jsme vysoce flexibilní a dokážeme tak rychle reagovat na požadavky klienta a jeho časové možnosti. Spolupracujeme výhradně se značkou Karcher, se kterou lze dosahovat velmi dobrých výsledků za poměrně krátký čas. Díky těmto výhodám pak dokážeme jako čištění koberců Praha nabízet doslova ty nejnižší ceny.

Mytí oken

Součástí naší nabídky je také mytí oken, ať už se bude jednat o běžně znečištěná okna nebo výlohy či mytí po stavebních nebo malířských pracech. V ceně získáte také čištění rámů a vnitřních i vnějších parapetů. Veškeré mytí oken i výloh realizujeme s využitím profesionálního čistícího prostředku značky Karcher. Na přání je možné před započetím prací sundat závěsy a záclony a po skončení je opět pověsit zpátky. Jako doplňkovou nebo i samostatnou službu si můžete objednat také čištění horizontálních žaluzií.

Potřebujete vyčistit koberce nebo okna? Zaujala vás naše nabídka čištění koberců Praha? Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám a ptejte se na cokoliv.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce