Hledáte tu správnou půjčovnu dodávek?

Tak už nemusíte, protože jste na správném místě. My na Praze 9 jsme specialisté na dlouhodobé i krátkodobé pronájmy. Čeho? Konkrétně užitkových vozů Ford Transit do hmotnosti 3.5 tuny. Půjčovna dodávek sídlí v Horních Počernicích, kde působíme nejvíc, ale okruh klientů půjčovny dodávek je samozřejmě mnohem širší.
Ať už pátráte po jednorázovém využití našich vozů, nebo chcete něco pravidelně na delší dobu, neváhejte se nám ozvat.

Atraktivní otvírací doba a ceny

Motorová flotila půjčovny dodávek je vám k dispozici 7 dní v týdnu v rozmezí 8 – 21 hodin. V případě potřeby není žádný problém domluvit si jiný termín předání, naši pracovníci se vám rádi přizpůsobí v kteroukoli denní nebo noční hodinu. Naše linka je stále aktivní.
Naše vozy slouží jako reklamní prostor, díky čemuž můžeme nabídnout nejlepší ceny na trhu půjčování užitkových vozů a zachovat přitom kvalitu veškerého servisu pro klienty.

Vozový park stále pod dohledem

Naše vozy jsou stále podrobovány pečlivé technické kontrole a servisu po všech stránkách. Samozřejmostí je u půjčovny dodávek non stop asistenční služba pro veškeré klienty a vybavenost veškerých vozů dálniční známkou.
Součástí servisu je zápůjčka rudlíků na transport, kurtů na ukotvení nákladu, pronájem palubní navigace či energetické nápoje přímo do kabiny.

Co to bude obnášet?

Pokud se rozhodnete pro konkrétní pronájem, připravte si prosím občanský průkaz, řidičský průkaz na skupinu vozidel B a vratnou kauci 5000 Kč. Pokud jste jednatel firmy, jednáme s vámi, pokud nejste, ale potřebujete dohodnout firemní pronájem půjčovny dodávek, budeme vyžadovat notářsky ověřenou plnou moc.
Během předání vozu není problém zaparkovat váš vlastní přímo v našich prostorách.

S lehkým omezením

Ano, naše vozy mají omezené kilometry jízdy. Je to ovšem limit, jehož výše neomezuje více jak 95% našich klientů. A je to také důvod našich příznivých cen.

V placení jdeme s dobou

Neakceptujeme platební karty, je ovšem možné zaplatit převodem. Kauci chceme jen v českých korunách, pronájem sám lze ovšem vyřešit také pomocí kryptoměn – bereme Bitcoin, Litecoin i Ethereum.

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce