Jak ušetřit na energiích? Změňte dodavatele

Trápí vás neustále se zvyšující ceny elektřiny a zemního plynu, které se negativně promítají do nákladů na provoz vaší domácnosti? Pak je na místě s tím něco dělat. Díky liberalizaci trhu s energiemi v posledních několika letech začaly na tuzemské trhu působit desítky nových společností, jejichž činností je dodávka energií do domácností a firem. Změna dodavatele energií je dnes i díky některým internetovým portálům velmi snadnou záležitostí, která vám nezabere nijak velké množství času a přitom můžete ušetřit ročně tisíce korun.

 


 

Rostoucí ceny energií mohou výrazně ovlivnit výdaje na provoz vaší domácnosti

Pakliže máte moderní dům, který je postaven v energeticky úsporném režimu, je vaše spotřeba energií určitě výrazně nižší nežli v minulosti. Ani to však neznamená, že se vás rostoucí ceny elektřiny a zemního plynu nedotknou. Ceny energií pravidelně stoupají, a to minimálně jednou ročně. Bojovat se s tím dá právě tak, že se rozhodnete přestoupit k jinému dodavateli energií, který vám plyn či elektřinu nabídne za výhodnějších podmínek nežli společnost, která vám energie dodává dnes.

 

Rychlá a bezbolestná změna dodavatele energií

Změna dodavatele energií patří mezi nejatraktivnější tipy k úsporám. Provést se dá velmi rychle a snadno, a to skrz internetový portál ZměnaDodavatelů.cz. Na tomto webu si pomocí kalkulátoru zjistíte, kolik byste mohli na změně dodavatele ušetřit, pakliže byste jej změnili. Pokud se pro změnu rozhodnete, nemusíte sami řešit prakticky nic. Poradci za vás vyřídí úplně vše na základě plné moci, kterou jim svěříte, a to od ukončení vaší stávající smlouvy až po sjednání smlouvy o dodávkách energií od nového dodavatele.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Finance, peníze, půjčky Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce