Magazín bydlení

Reklama: Byty na prodej Ostrava na BytyOstrava.eu, online mag. http://bedroom.cz, Luxusní byty a nebytové prostory v Praze 4. Exkluzivní byty v Praze 4. – bytypraha4.eu

úklid domácností Praha tien

Úklid domácností

Jak vyřešit úklid domácnosti, jestliže jsme pracovně hodně vytížení? V současné době máme spoustu práce, jsme časově vytížení a většinou přicházíme domů večer a unavení. Úklid tak přesouváme na další den s tím, že se na úklid pak určitě vrhneme.

Interiér

stěhování Brno tien

Stěhování

Určitě máme všichni zkušenost se stěhováním. Alespoň jednou v životě jsme se stěhovali do nového bytu, za rodinou či přítelem nebo za prací. Dokonce dnes není žádnou výjimkou stěhování do zahraničí. Každé stěhování ale je tak trochu stresovou situací a je samozřejmě i fyzicky náročné. Proto je třeba si všechno dobře zorganizovat.

renovace parket Praha tien

Lze renovovat parkety?

Parkety byly v 70. letech velmi oblíbené zejména proto, že představovaly určitý druh luxusu v té době. Nyní na ně pohlížíme zejména jako na ekologický materiál, který je ale rovněž pevný a vzhledem k tomu, že je ze dřeva, je i kvalitní a pevný. Je ale pravda, že i ta nejpevnější a nejkvalitnější podlaha se čas od času musí trochu opravit.

Interiér

rekonstrukce-bytu-Brno-02 tien

Rekonstrukce bytů Brno – kvalitní přestavba bytů i domů

Rádi byste změnili interiéry svého bytu? Zaujaly vás možnosti moderní přestavby bytového jádra? Koho si vybrat na tuto rekonstrukci? Vyzkoušejte naši nabídku.

V rámci nabídky rekonstrukce bytů Brno poskytujeme kompletní servis v oblasti projekčně-realizačních prací. Máme více než 10 let zkušeností v oboru a odborníky téměř na cokoliv.

Rekonstrukce

POKLÁDKA PODLAH PRAHA tien

Pokládka podlahy a to nejen té dřevěné

POKLÁDKA PODLAH PRAHA
Při rekonstrukci bytu nebo domu určitě také uvažujeme o pokládce nové podlahy, která nám bude sloužit dlouhou dobu. Můžeme si v současné době vybrat z celé řady typů podlah a tak si můžeme říci něco o jejich pokládce.
Dřevěná podlaha

Tento typ podlahy představuje dnes velmi oblíbený druh podlahy a to zejména pro své vynikající vlastnosti.

Interiér

tien

Malování bytu a jak na to

Malování bytu v mnohých z nás vyvolává spíše spoustu práce než radost z toho, že budeme mít nově vypadající interiér. Ovšem tuto činnost nemusíme nechat jen na svých bedrech a můžeme si na to všechno pozvat odbornou a profesionální malířskou firmu, která se o všechno postará.

Byt

tien

Jak vymalovat malý byt nebo chodbu

V případě, že se chystáme malovat, určitě jsme si kladli otázku,jak správně byt vymalovat a jaké barvy budou vhodné například pro malý byt nebo tmavší místnost, jakou je chodba. Na malování není prakticky nic složitého a chce to jen trochu zapojit fantazii, být zručný nebo se domluvit s malířskou firmou, která nám se vším pomůže a poradí.

Byt

tien

Čištění koberců Praha

Potřebujete vyčistit čalounění v automobilu? Nebo jen vyřešit zašpiněnou sedací soupravu, křeslo či koberec? Hledáte vhodné čištění koberců Praha?

Naše nabídka hloubkového čištění je k dispozici v hlavním městě a přilehlém okolí do vzdálenosti zhruba 30 kilometrů. Zabýváme se tzv.

Interiér

tien

Montované haly pro všestranné využití

Chceme – li z jakéhokoliv důvodu rozšířit své podnikání a potřebujeme tedy například další výrobní nebo skladové prostory, máme možnost se obrátit na spolehlivé a odborné firmy, které se zabývají realizací montovaných hal.

DůmReality

tien

Úklid firemních prostor a domácností zajistí spolehlivá úklidová firma

Pojem „dokonalý úklid“ chápou různí lidé odlišně. Vždy se nám zdá, že náš dům není dostatečně čistý, zatímco u kamarádky se dá jíst doslova i z podlahy. Faktem je, že každá hospodyně má vlastní strategii pro úklidové práce. nemusíme ale úklidem strávit přece celý den nebo dokonce víkend.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce