Magazín bydlení

Reklama: Byty na prodej Ostrava na BytyOstrava.eu, online mag. http://bedroom.cz, Luxusní byty a nebytové prostory v Praze 4. Exkluzivní byty v Praze 4. – bytypraha4.eu

tien

Kdo by neměl rád klasický psací stůl, který připomíná dobu školních studií?

Psací stůl ocení prakticky každý – a nemusíte na něm jen psát úkoly, zvláště pokud už jste dávno odrostli školním škamnům. Nejde jen o obyčejnou desku, ke které si sedáme na pár minut denně, spíše právě naopak.

Nábytek

tien

Výstavba multifunkčního centra v severní části žižkovského nákladového nádraží

 

 
Je rozhodnutí soudu ve prospěch společnosti Discovery Group, která chce vystavit obrovské multifunkčního centrum v severní části žižkovského nákladového nádraží s kancelářemi, byty a parkovacími plochami správné? Brání se radnice Prahy 3 oprávněně, když podává odvolání, které bylo již v listopadu loňského roku zamítnuto? Projekt Náklado

byty-rezidence-belohorska-praha-6 tien

Nové byty Rezidence Bělohorská, Praha 6 – Břevnov

 

V Praze 6 – Břevnov právě vyrostl jeden z nejlukrativnějších komplexů v celé Praze! Rezidence Bělohorská je poměrně vkusně zapuštěna do okolí, budete se zde proto cítit opravdu velmi dobře.

Reality

4_454x340 tien

Atraktivní kancelář v Praze může mít každý

Daří se vašemu podnikání plnit předem stanovené normy a plány? Portfolio klientů se rozšiřuje každým dnem? Je na čase najít si vhodné kancelářské prostory, které budou vaše podnikání patřičně reprezentovat.
 
Ať už jste malý živnostník nebo firma s desítkami zaměstnanců, reprezentativní kanceláře k pronájmu v Praze jsou dnes téměř nutností.

pronajem-bytu-zlin-2 tien

Tipy pro správné pronajmutí bytu

Rádi byste si něco vydělali pronajmutím bytu? Nevíte jak na to? Na co si dát pozor, aby se váš pronájem neproměnil v nekonečnou tahanice a soudní spory? Pronájem bytu či domu může být velmi zajímavým zhodnocením investice do nemovitosti, zejména ve větších městech s vyššími nájmy.

Byt

cena-plynu tien

Ceny plynu a elektřiny pro rok 2013

Stále více přemýšlíte o tom, zda se Vám vyplatí zůstat u nynějšího dodavatele nebo raději zkusit jiného, který Vám poskytne výhodnější nabídku? Pokud ano, udělejte první krok a zjistěte, jaké jsou ceny u jednotlivých dodavatelů ve stávajícím roce. Podívejte se na portál usporypenez.cz, na kterém naleznete aktuální srovnání cen v letošním roce.

Finance, peníze, půjčky

byty-pardubice tien

Srovnání realitních portálů zaměřený na pronájem Pardubice

Vlastníte dům v Pardubicích? Hledáte pronájem Pardubice? Připravili jsme pro vás test nejlépe hodnocených realitních portálů se zaměřením na byty k pronájmu Pardubice, kde můžete snadno inzerovat i hledat vhodné nemovitosti. V našem testu jsme se zaměřili především na účinnost inzerce a možnosti vkládání inzerátů.
 

 
1. Portál BytyPardubice.

Byt

Jak na pronájem bytů ve Zlíně bez provize tien

Jak na pronájem bytů ve Zlíně bez provize

Máte byt ve Zlíně? Potřebujete jej pronajmout? Zajímáte se o byty k pronájmu bez provize? Chcete vědět, jak provést pronájem bytu bez realitky? Vlastníte nějaké byty Zlín? Nevíte, jak je pronajmout? Pronájem bytu bez realitky dnes lze provést naštěstí velmi jednoduše. Stačí využít běžnou inzerci nebo řadu internetových portálů.

Byt

plyn tien

Jak ušetřit na energiích? Změňte dodavatele

Trápí vás neustále se zvyšující ceny elektřiny a zemního plynu, které se negativně promítají do nákladů na provoz vaší domácnosti? Pak je na místě s tím něco dělat. Díky liberalizaci trhu s energiemi v posledních několika letech začaly na tuzemské trhu působit desítky nových společností, jejichž činností je dodávka energií do domácností a firem.

Finance, peníze, půjčky

Kde nakoupit kvalitní pilové pásy tien

Kde nakoupit kvalitní pilové pásy

Jakmile při práci s kovy nemáte k dispozici pásovou pilu, jenž těžko můžete očekávat, že na kovech provedete bez potíží a rychle kvalitní, tedy přesné a hladké řezy. Ale pozor, ani dobrá pásová pila nezaručuje, že řezy budou skutečně perfektní. Velmi totiž záleží na tom, jaký do ní vložíte pilový pás.

Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce