Byt

Reklama: Dobré tipy na nové byty, novostavby a developerské projekty v Praze nabízí stránka ziprealty.cz.. Bratislava Apartmány – Ambiente – Apartmány Bratislava – plne vybavené apartmány Bratislava. Rezervuj online apartman už od jednej noci do niekoľko mesiacov nielen v centre Bratislava. Neváhaj vyskúšať pohodlnejšiu alternatívu ako Hotel v meste Bratislava.

pronajem-bytu-zlin-2 tien

Tipy pro správné pronajmutí bytu

Rádi byste si něco vydělali pronajmutím bytu? Nevíte jak na to? Na co si dát pozor, aby se váš pronájem neproměnil v nekonečnou tahanice a soudní spory? Pronájem bytu či domu může být velmi zajímavým zhodnocením investice do nemovitosti, zejména ve větších městech s vyššími nájmy.

Byt

byty-pardubice tien

Srovnání realitních portálů zaměřený na pronájem Pardubice

Vlastníte dům v Pardubicích? Hledáte pronájem Pardubice? Připravili jsme pro vás test nejlépe hodnocených realitních portálů se zaměřením na byty k pronájmu Pardubice, kde můžete snadno inzerovat i hledat vhodné nemovitosti. V našem testu jsme se zaměřili především na účinnost inzerce a možnosti vkládání inzerátů.
 

 
1. Portál BytyPardubice.

Byt

Jak na pronájem bytů ve Zlíně bez provize tien

Jak na pronájem bytů ve Zlíně bez provize

Máte byt ve Zlíně? Potřebujete jej pronajmout? Zajímáte se o byty k pronájmu bez provize? Chcete vědět, jak provést pronájem bytu bez realitky? Vlastníte nějaké byty Zlín? Nevíte, jak je pronajmout? Pronájem bytu bez realitky dnes lze provést naštěstí velmi jednoduše. Stačí využít běžnou inzerci nebo řadu internetových portálů.

Byt

foto: www.zelnytrh.cz tien

Nové byty v Zlíně

Zlín je dokonalým krajem pro začátek nové životní éry stejně tak, jako pro nalezení poklidného prožití důchodového věku. Nové byty Zlín jsou po této stránce nakloněné téměř všem bez rozdílu věku či požadavků na nejbližší okolí. Developerské společnosti neopomíjejí pří výstavbě nových bytových komplexů na dobrou polohu ani na občanské zázemí.

Byt

Nad Přehradou a Prosek Park tien

Novostavby v Praze

Zajímáte se o novostavby v Praze? Rádi byste bydleli v hlavním městě? Hledáte kvalitní komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností?
Projekt Britská čtvrť nabízí byty Praha 5 v pražských Stodůlkách nedaleko stanice metra trasy B. Jedná se o moderní bydlení 21. století připravované v několika etapách.

Byt

Byty Praha 9 rezidenčního projektu v Dolních Počernicích tien

Hledáte kvalitní bydlení v Praze?

Rádi byste bydleli v hlavním městě? Sháníte komfortní bydlení s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra? Praha dnes nabízí opravdu řadu možností kvalitního moderního bydlení. Pak doporučujeme novostavby Praha 2 nebo Praha 4. Takovým případem jsou i byty Praha 4 projektu Zahrada Opatov.

Byt

Rezidence Prokopova tien

Rezidence Prokopova – nové byty v Praze 3

Nové byty Praha 3 patří k nejlukrativnějším bytovým objektům vůbec. Velký nápor ze stran nově přistěhovalých dává jasný signál k tomu, že žádný bytový komplex nezůstane bez povšimnutí. Rezidence Prokopova je jednou z těch staveb, která dokáže zaujmout už jen svým netradičně moderním vzhledem. Nové byty Praha 3 jsou nedílnou součástí pokračující doby.

Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce