Exteriér a zahrada

tien

Saunování a ženská krása

Ženy mají dnes těžké časy. Za prvé je tu práce, bez které si nelze představit existenci, a která pohlcuje velké množství času. Za druhé rodina, kde se žena snaží vytvořit neuvěřitelné pohodlí, péči o domácnost, děti i manžela. Obecně platí, že každý den musíme správně naplánovat čas své práce nastavit priority.

Exteriér a zahrada

tien

VENKOVNÍ SAUNY

Sauny ve volné přírodě jsou typické finské sauny s mnohaletou tradicí nejen ve Finsku, ale i Švédsku, Lotyšsku, Litvě či Estonsku. Jsou situovány vedle jezer, které slouží k ochlazování. Co může být lepšího, než když své rozehřáté prokrvené tělo ochladíte přímo v krásné a čisté přírodě.

Exteriér a zahrada

tien

Dokonalá ochrana pro váš zahradní bazén

Bazén, voda a horké léto. Tyto tři slova spojuje už jen dokonalé vodní radovánky se svými blízkými. Ovšem může to mít tak trochu vadu na kráse a tím je každodenní čištění vodní hladiny od nečistot a listí třeba ze sousedova stromu.

Exteriér a zahrada

Kde nakoupit kvalitní pilové pásy tien

Kde nakoupit kvalitní pilové pásy

Jakmile při práci s kovy nemáte k dispozici pásovou pilu, jenž těžko můžete očekávat, že na kovech provedete bez potíží a rychle kvalitní, tedy přesné a hladké řezy. Ale pozor, ani dobrá pásová pila nezaručuje, že řezy budou skutečně perfektní. Velmi totiž záleží na tom, jaký do ní vložíte pilový pás.

Exteriér a zahrada

plechové garáže-1 tien

Proč si pořídit plechovou garáž

Všeobecná otázka proč si pořídit garáž, je myslím celkem hloupá a zbytečná. Přece každý moc dobře ví, jak auto trvale stojící na volném prostranství trpí. Takovému autu se snižuje jeho životnost, zvyšuje se poruchovost, zvyšují se náklady na údržbu, snižuje se jeho cena atd.

Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce