Finance, peníze, půjčky

Pokud financujete své bydlení, poradíme vám, zda je výhodnější financování stavby rodinného domu z hypotéčního úvěru nebo ze stavebního spoření.

cena-plynu tien

Ceny plynu a elektřiny pro rok 2013

Stále více přemýšlíte o tom, zda se Vám vyplatí zůstat u nynějšího dodavatele nebo raději zkusit jiného, který Vám poskytne výhodnější nabídku? Pokud ano, udělejte první krok a zjistěte, jaké jsou ceny u jednotlivých dodavatelů ve stávajícím roce. Podívejte se na portál usporypenez.cz, na kterém naleznete aktuální srovnání cen v letošním roce.

Finance, peníze, půjčky

plyn tien

Jak ušetřit na energiích? Změňte dodavatele

Trápí vás neustále se zvyšující ceny elektřiny a zemního plynu, které se negativně promítají do nákladů na provoz vaší domácnosti? Pak je na místě s tím něco dělat. Díky liberalizaci trhu s energiemi v posledních několika letech začaly na tuzemské trhu působit desítky nových společností, jejichž činností je dodávka energií do domácností a firem.

Finance, peníze, půjčky

zuno tien

Oblíbená internetová banka Zuno

Možná jste si už také oblíbili internetovou banku Zuno a nedáte na ni dopustit. Že jste ještě nezkoušeli a nepoznali její produkty? Zkuste si Zuno nezávazně jako druhou banku a uvidíte, zda vám bude vyhovovat.

Finance, peníze, půjčky

Řekové vybrali 40 ostrovů k pronájmu tien

Řekové vybrali 40 ostrovů k pronájmu

Řecko to s pronájmem svých ostrovů myslí vážně. Privatizační fond (Hellenic Republic Asset Development Fund, HRADF) už vybral čtyřicet neobydlených, které by měly pomoci snížit dluh země zmítané krizí. Do rukou soukromých vlastníků by se mohly dostat na 50 let.

Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce