Interiér

Moderní interiér – Alnus.cz, kuchyně a interiéry na zakázku.

úklid domácností Praha tien

Úklid domácností

Jak vyřešit úklid domácnosti, jestliže jsme pracovně hodně vytížení? V současné době máme spoustu práce, jsme časově vytížení a většinou přicházíme domů večer a unavení. Úklid tak přesouváme na další den s tím, že se na úklid pak určitě vrhneme.

Interiér

renovace parket Praha tien

Lze renovovat parkety?

Parkety byly v 70. letech velmi oblíbené zejména proto, že představovaly určitý druh luxusu v té době. Nyní na ně pohlížíme zejména jako na ekologický materiál, který je ale rovněž pevný a vzhledem k tomu, že je ze dřeva, je i kvalitní a pevný. Je ale pravda, že i ta nejpevnější a nejkvalitnější podlaha se čas od času musí trochu opravit.

Interiér

POKLÁDKA PODLAH PRAHA tien

Pokládka podlahy a to nejen té dřevěné

POKLÁDKA PODLAH PRAHA
Při rekonstrukci bytu nebo domu určitě také uvažujeme o pokládce nové podlahy, která nám bude sloužit dlouhou dobu. Můžeme si v současné době vybrat z celé řady typů podlah a tak si můžeme říci něco o jejich pokládce.
Dřevěná podlaha

Tento typ podlahy představuje dnes velmi oblíbený druh podlahy a to zejména pro své vynikající vlastnosti.

Interiér

tien

Čištění koberců Praha

Potřebujete vyčistit čalounění v automobilu? Nebo jen vyřešit zašpiněnou sedací soupravu, křeslo či koberec? Hledáte vhodné čištění koberců Praha?

Naše nabídka hloubkového čištění je k dispozici v hlavním městě a přilehlém okolí do vzdálenosti zhruba 30 kilometrů. Zabýváme se tzv.

Interiér

bydleni-5 tien

Příjemné bydlení dotvoří obrazy. Znáte nejnovější trendy?

Obrazy zútulní kanceláře, veřejné prostory i místnosti v domovech či bytech. Taktéž mohou přispět k pracovní výkonnosti, lepší náladě a pozitivnímu estetickému dojmu. Vše ale za předpokladu, že bude vybrán ten správný kousek, a to především s ohledem na celkový dojem místnosti a její vybavení.

Interiér, Nábytek

Do moderní koupelny se prosazuje pisoár tien

Do moderní koupelny se prosazuje pisoár

Do tuzemských domácností proniká nový trend v otázkách vybavení koupelen a toalet. Je jím instalace pisoáru, který znáte především z komerčních objektů. Ten je v poslední době vyzdvihován především v souvislosti se zvyšujícími se nároky na hygienu.

Interiér, Koupelny

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce