Reality

tien

Montované haly pro všestranné využití

Chceme – li z jakéhokoliv důvodu rozšířit své podnikání a potřebujeme tedy například další výrobní nebo skladové prostory, máme možnost se obrátit na spolehlivé a odborné firmy, které se zabývají realizací montovaných hal.

DůmReality

byty-rezidence-belohorska-praha-6 tien

Nové byty Rezidence Bělohorská, Praha 6 – Břevnov

 

V Praze 6 – Břevnov právě vyrostl jeden z nejlukrativnějších komplexů v celé Praze! Rezidence Bělohorská je poměrně vkusně zapuštěna do okolí, budete se zde proto cítit opravdu velmi dobře.

Reality

p_max_size tien

Investice do nemovitostí jako zajištění klidného stáří

Počet lidí, kteří kupují nemovitost za účelem investice, tedy kvůli výnosům z pronájmu nebo jako zajištění na stáří, se meziročně zdvojnásobil. Co je důvodem tohoto trendu? Jednak poměrně výhodné ceny nemovitostí, dále levné hypotéky a také penzijní reforma, ke které v ČR dochází.

Reality

kupujeme-nemovitost-lokalita tien

Kupujeme nemovitost – lokalita

Toto kritérium se při výběru nemovitosti právem považuje za prioritní. Lokalita je v podstatě jediný atribut nemovitosti, který nemůžete změnit.

Realitní kanceláře, Reality

Ceny domů ve Španělsku klesly nejvíce za pět let tien

Ceny domů ve Španělsku klesly nejvíce za pět let

MADRID. Ceny domů ve Španělsku zaznamenali ve 2. kvartálu největší propad od roku 2008, kdy Madrid začal tyto údaje evidovat. Důvodem je pokles ekonomiky a omezení poskytování hypotečních úvěrů ze strany bank, což snížilo poptávku po nemovitostech. Informoval o tom španělský statistický úřad. Průměrná cena domů a bytů klesla ve 2.

Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce