Montované haly pro všestranné využití

Chceme – li z jakéhokoliv důvodu rozšířit své podnikání a potřebujeme tedy například další výrobní nebo skladové prostory, máme možnost se obrátit na spolehlivé a odborné firmy, které se zabývají realizací montovaných hal. Je to výborné řešení zejména pro ty, co potřebují v co nejkratší době uskladnit materiál nebo své výrobky, ale také pro ty, co hledají velké prostory jako garáže pro svou autodopravu.

Co vlastně jsou montované haly?
Tyto objekty jsou vlastně ocelové konstrukce, které se vyznačují poměrně nízkou hmotností, ale mají i jiná pozitiva. K takové ocelové konstrukci samozřejmě patří i opláštění, které je zhotoveno z pevné plachty. Tyto konstrukce se používají při výstavbě zařízení s různými technologickými požadavky a to zejména z hlediska objemu a plánovaného zatížení. Navíc je jejich variabilita velmi mnohostranná a pozitiva montovaných hal jsou rovněž hodně diskutovatelná.

Výhody montovaných hal

Pokud bychom měli zdůraznit výhody montovaných hal, bezesporu největší výhodou je asi rychlost výstavby. Ocelové haly máme zrealizované za několik týdnů a to v závislosti na velikosti haly, ale lze je samozřejmě také stavět prakticky v jakémkoliv ročním období. Další skvělou zprávou je, že její pořízení je mnohem jednodušší, protože prvky, z nichž je postavena, jsou v podstatě lehčí a tak je taková hala i snadněji přepravitelná. Snižují se tak náklady na přepravu. Můžeme tedy halu klidně demontovat a znovu ji postavit třeba na jiném místě. Jestliže bychom měli hovořit i o ceně montované haly, tak můžeme konstatovat, že jejich cena je velice příznivá a to zejména ve srovnání s klasickými zděnými stavbami.

Negativa ocelových konstrukcí

Tak jako každý kov je i ocel citlivá na korozi a mají vysokou akustickou a tepelnou vodivost. vyžadují proto pravidelnou údržbu a to znamená i větší náklady na provoz. každá firma si ale se vším jistě poradí a i v případě, že bychom potřebovali odbornou radu, můžeme se obrátit na profesionální firmu, která se montáží takových hal zabývá.

Jaká je bezpečnost montovaných hal

Neopodstatněné jsou zejména obavy investorů, kteří se obávají o bezpečnost ocelových konstrukcí a hlavně o své zboží nebo jiný materiál v nich uložený. Tyto ocelové konstrukce jsou navzdory nízké hmotnosti ocelových prvků velice pevné v tahu. Není proto se obávat.

K čemu všemu slouží montované haly

Určitě si tyto ocelové konstrukce můžeme pořídit v případě, že chceme zvětšit svou výrobu a chybějí nám prostory. K tomu je ale také potřeba skladové prostory, které slouží nejen na uskladnění materiálu, ale i k uložení našich hotových výrobků. není třeba se obávat, že bychom měli materiál nebo zboží v případě špatného počasí znehodnoceno. Plachta, ze které je zhotoveno opláštění, je nejen vysoce pevnostní, ale také izotermická a nehořlavá.
Montované haly lze ale dobře využít jako garáže pro naši autodopravu nebo těžkou zemědělskou techniku. Pokud hledáme ustájení pro hospodářská zvířata, jsou tyto haly také vhodnou alternativou místo klasické zděné budova v podobě stáje. Ovšem nejen pro zemědělský průmysl jsou tyto haly vhodné. Můžeme je využít i pro zastřešení jakéhokoliv sportoviště, bazénu nebo tenisových kurtů.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Dům Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce