Nové byty Rezidence Bělohorská, Praha 6 – Břevnov


 

V Praze 6 – Břevnov právě vyrostl jeden z nejlukrativnějších komplexů v celé Praze! Rezidence Bělohorská je poměrně vkusně zapuštěna do okolí, budete se zde proto cítit opravdu velmi dobře. Pokud Vás tato rezidence zaujme, pak neváhejte a kupte si svůj vlastní byt v Praze 6, z celkových 35 bytových jednotek je již totiž volných pouhých 6 z nich!

 

Rezidence se nachází v městské části Praha 6 – Břevnov. Naleznete tu veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete k Vašemu pokojnému a spokojenému životu. Samozřejmostí je mateřská škola, základní škola, střední škola, snad všechny typy úřadů, mnoho obchodů a rozmanité množství restauračních zařízení. Rovněž spojení do centra Prahy budete mít nadstandardní – asi 15 minut chůze odtud naleznete stanici metra A – Hradčanská.

 

Bydlet budete téměř v srdci našeho hlavního města. Venkovní provedení domu je skutečně skvostné. Všichni obyvatelé rezidence budou mít své vlastní parkovací místo v podzemní garáži. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází taktéž zeleň, která bude sloužit především pro Vaši celkovou relaxaci. Uvnitř budovy se budete moci pohybovat výtahem, všude jsou rozmístěny čidla na zapínání světla při detekci pohybu. Zároveň se v žádném případě nemusíte obávat o Vaši bezpečnost, vstup do domu je zajištěn elektronickým čipem.

 

Každá bytová jednotka je centrálně vytápěna, navíc v hlavní koupelně si budete moci užít podlahové vytápění. Rezidence Bělohorská zajišťuje také trojvrstvé podlahy ve většině obytných místností, kuchyně, koupelna, toaleta a vstupní chodba jsou vybaveny dlažbou. Dřevěná okna a bílý vnitřní parapet jsou samozřejmostí.

 

Cena každé bytové jednotky se odvíjí od její velikosti. Rezidence Bělohorská nabízí byty od velikosti 1+kk do velikosti 4+kk. Ceny se tedy pohybují v rozmezí od tří do osmi milionů. To je cena opravdu velmi příznivá, když si vezmete fakt, že se nacházíte nedaleko samotného Pražského hradu.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce