Nové byty v Zlíně

Zlín je dokonalým krajem pro začátek nové životní éry stejně tak, jako pro nalezení poklidného prožití důchodového věku. Nové byty Zlín jsou po této stránce nakloněné téměř všem bez rozdílu věku či požadavků na nejbližší okolí. Developerské společnosti neopomíjejí pří výstavbě nových bytových komplexů na dobrou polohu ani na občanské zázemí. Domy Zlín jsou typickou ukázkou moderního bydlení bez jakýchkoliv komplikací. Pokud se pokusíme celou oblast zmapovat a přiblížit si současnou situaci, tak nesmíme opomenout na několik důležitých projektů v rámci novostaveb.
 


 

foto: www.zelnytrh.cz

Nové byty Zlín nabízejí celé spektrum využitelných obytných prostor. Jedním ze zásadních projektů je terasové domy Zelinova, kde naleznete perfektní zázemí pro celou svou rodinu. Celkem 160 bytových jednotek čeká k okamžitému nastěhování. Celý projekt byl zasazen do bezprostřední blízkosti Centrálního parku. Byty Zlín jsou v této lokalitě příjemně prostorné a napojené na provázanou infrastrukturu. Krásný výhled a výhodná poloha jsou díky lokalitě samozřejmostí. Nové byty Zlín jsou v těchto končinách velmi žádanou komoditou.
 
Rovněž si poukažme na urbanistickou architekturu v podání samostatných bloků tzv. věží. Developerský projekt se nazývá Zlín – Křiby a je odpovědí na zvýšenou poptávku po pohodlném bydlení. Právě tento projekt spojuje komfortní užívání obytného prostoru a zároveň poskytuje dostatek zeleně a rychlý spoj s centrem. Nové byty Zlín jsou skvělou vizitkou duchaplnosti stavařů a projektantů. Právě Křiby umožňují vlastnictví bytu na jednom podlaží. Reality Zlín vám díky své profesionalitě zajistí zastoupení po všech ohledech. Nové byty Zlín naleznete i v projektu Byty nad Nivami. Jde o moderní komplex 4 bytových jednotek, kde naleznete obytné prostory od 1+kk až 4+kk. Ideální místo jak pro bezdětné, tak početnější rodiny.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce