Novostavby v Praze

Zajímáte se o novostavby v Praze? Rádi byste bydleli v hlavním městě? Hledáte kvalitní komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností?
Projekt Britská čtvrť nabízí byty Praha 5 v pražských Stodůlkách nedaleko stanice metra trasy B. Jedná se o moderní bydlení 21. století připravované v několika etapách. Aktuální etapa nabízí širokou nabídku komfortních bytů s vysokým standardem bydlení a zajištěnou bezpečností. K dispozici jsou podzemní garáže, kamerový systém a extra parkovací místa pro návštěvy a další automobily před domem. Celý komplex je bezbariérový s výtahy. Uvnitř vnitrobloku je připravena odpočinková část se zelení a lavičkami. Pro děti bylo vybudováno dětské hřiště. V místě lze využít plnou občanskou vybavenost včetně sportovišť, zdravotnických zařízení, obchodů a dalších služeb.
 


 

Nad Přehradou a Prosek Park

Projekt Nad Přehradou v pražské Hostivaři nabízí byty Praha 10, které odráží nejnovější trendy moderního bydlení. K dispozici je 93 nových bytů a mezonetů se zajímavými dispozicemi. Jedná se o velmi kvalitní bydlení s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností včetně nedaleké přehradní nádrže, Parku Hostivař i Milíčovského lesa. Jde tak o velmi klidné bydlení na dosah přírody ideální pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce i začínající páry. Projekt Prosek Park nabízí nové byty Praha 9 ve formě 62 nových družstevních bytů. Okolí pražského Proseku je ideální pro milovníky sportu, k dispozici je proslulá bobová dráha s restaurací a letní zahrádkou, ale využít lze také nedaleké aquacentrum, squash, tenis i in-line bruslařské stezky. Uvnitř vnitrobloku je vytvořena odpočinková zóna se zelení a lavičkami a mezi domy je plánován park a zahrady.
 
Všechny novostavby v Praze 5: http://www.ziprealty.cz/pcategory/novostavby-praha-5/

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce