Rekonstrukce bytů Brno – kvalitní přestavba bytů i domů

Rádi byste změnili interiéry svého bytu? Zaujaly vás možnosti moderní přestavby bytového jádra? Koho si vybrat na tuto rekonstrukci? Vyzkoušejte naši nabídku.

V rámci nabídky rekonstrukce bytů Brno poskytujeme kompletní servis v oblasti projekčně-realizačních prací. Máme více než 10 let zkušeností v oboru a odborníky téměř na cokoliv. Můžeme tak realizovat veškeré práce od bourání a odvozu suti až po pokládku podlah nebo instalaci elektřiny. Naší předností jsou trvale nízké ceny, vysoká kvalita provedených prací a hladký a rychlý průběh celé rekonstrukce.

Naše nabídka

Jaké služby si u nás můžete objednat? Co děláme? Především provádíme rekonstrukce bytů Brno, dále rodinných domů, kanceláří, nebytových prostor i konkrétních místností, typicky kuchyní, toalet nebo koupelen. V nabídce stavebních a zednických prací máme přestavby bytových jader, montáže sadrokartonů, zdění i nové hrubé a jemné omítky. Dále nabízíme obložení koupelen, toalet i kuchyní, obložení fasád i dekorační obložení stěn. Provedeme pokládku podlah, ať už jde o podlahy plovoucí, vinylové, laminátové, linolea, marmolea nebo koberce, dlažby či štěrkování. Naše malířské a natěračské práce zahrnují malování pokojů, lepení tapet, nátěry dveří, zárubní, radiátorů i fasády. Provádíme instalace topení, elektřiny, vody i plynu.

Cenová kalkulace

Jak vypadá naše nezávazná cenová nabídka? Proč je tak důležitá? Vypracováním nezávazné cenové kalkulace získáte podrobný přehled o nákladech na jednotlivé práce a můžete si tak lépe vybrat i z nabídek více firem. Naše položkové rozpočty, které zahrnují všechny stavební a řemeslné práce, účtujeme v systému RTS. Ten obsahuje tisíce ceníkových položek a bude vám garantovat maximální kontrolu nad náklady a velmi dobré ceny. Tento sborník běžně používají architekti, orgány státní správy i investoři. Je to ideální způsob, jak kontrolovat dodavatelské ceny i ceny stavebních prací. Velmi přesně tak budete vědět, která práce a materiál bude kolik stát a jaká bude celková cena rekonstrukce. Tuto hranici nikdy nepřekročíme a úplnost naší kalkulace smluvně garantujeme předem. Nabízíme také záruku 5 let na vše bez omezení.

Proč si vybrat naše služby

Proč si ze všech nabídek vybrat právě tu naši? Naší největší výhodou oproti konkurenci je schopnost zajistit kompletně veškeré práce od architekta a projektanta až po řemeslníky. Můžeme vás tak hladce provést celým procesem od zajištění potřebných povolení až po závěrečný úklid a předání hotového díla k nastěhování. Jako dodavatel všech služeb najednou můžete zaručit ty nejnižší možné ceny, rychlé provedení, vysokou kvalitu a hladký průběh navazování jednotlivých prací. Dodržíme veškeré termíny i při řešení nestandardních situací nebo nečekaných problémů.

Časté dotazy

Jaké jsou časté dotazy na rekonstrukce bytů Brno? Obáváte se navyšování rozpočtu? Nemusíte. Naše ceny navrhujeme jako finální a úplnost celkové ceny předem smluvně garantujeme. Rádi byste také 3D návrh? 3D vizualizace je samozřejmou součástí každého návrhu. Vytvoříme vám 100% realistickou vizualizaci pro co nejlepší návrh změn v nemovitosti i sladění jednotlivých barev nebo materiálů. Zajímá vás celková doba rekonstrukce? Doba potřebná pro kompletní rekonstrukci bytu zpravidla čítá asi 20 dnů. U menších rekonstrukcí pak méně. Jaké jsou jednotlivé etapy prací? Naše práce na sebe zpravidla navazují následovně: bourací práce, zednické práce, vodoinstalace, elektroinstalace, pokládka podlah, dlažeb a obkladů, instalace vybavení, úklid a předání díla. Jak je to s úklidem? Každý den po dokončení prací provedeme úklid společných prostor a po skončení všech prací v bytě pak provádíme závěrečný úklid, po kterém je prostor připraven k nastěhování.

Líbí se vám naše služby? Chcete vědět víc? Zavolejte nám a ptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme s konkrétním problémem a vytvoříme návrh rekonstrukce přesně pro vás.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce