Srovnání realitních portálů zaměřený na pronájem Pardubice

Vlastníte dům v Pardubicích? Hledáte pronájem Pardubice? Připravili jsme pro vás test nejlépe hodnocených realitních portálů se zaměřením na byty k pronájmu Pardubice, kde můžete snadno inzerovat i hledat vhodné nemovitosti. V našem testu jsme se zaměřili především na účinnost inzerce a možnosti vkládání inzerátů.

 


 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se v našem testu realitních portálů umístil na 1. místě a pěkné 4. místo získal na webu seznam.cz při vyhledání klíčového slova „pronájem Pardubice“. Ve vyhledávači google.cz pak získal velmi pěknou 3. pozici. Inzerce je zde bezplatná a jako jedna z mála stránek podporuje i umístění inzerátu na hlavní stránku a topování v některých kategoriích. Tyto služby jsou také bezplatné. Vkládání je velmi jednoduché a ze všech testovaných portálů rozhodně nejrychlejší.
 

2. Portál Byty.cz

Portál Byty.cz obsadil na frázi „pronájem Pardubice“ slušné 11. místo na seznam.cz a poctivé 24. místo ve vyhledávači google.cz. Inzerování je zde bezplatné a poměrně jednoduché a intuitivní a umožňuje i vkládání videoprezentací. Portál nepodporuje topování, ale jeho nabídka je velmi pestrá.
 

3. Portál Reality-Pardubice.info

Portál Reality-Pardubice.info obsadil v našem testu 3. místo a na webu seznam.cz hezkou 11. pozici, zatímco ve vyhledávači google.cz slušné 6. místo. Server nabízí inzerování a topování zdarma, vkládání inzerátů je však poněkud složitější. Nabídka bytů k pronájmu Pardubice je však velmi široká.
 

4. Portál BezRealitky.cz

Portál BezRealitky.cz obdržel 2. místo na google.cz a solidní 12. místo na webu seznam.cz. Inzerování i topování je zde bezplatné a vkládací formulář poměrně přehledný a intuitivní. Nabídka s inzeráty je velmi pěkně provedená a výběr s byty k pronájmu Pardubice velmi slušný.
 

5. Portál EuroBydlení.cz

Portál EuroBydlení.cz získal na webu seznam.cz solidní 15. pozici a na webu google.cz slušné 9. umístění. Inzerování je zde bezplatné a nepodporuje topování. Vkládací formulář je poněkud složitější, ale nabídka bytů slušná.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce